01
Oct

Václavská_intro

COMFORT STAY

Rezervací pokoje typu “Comfort stay” získáte útulný pokoj typu studio o dispozici 1+1. Pohodlí na vás čeká v prvním patře nově opraveného pavlačového domu.  Součástí je prostorná koupelna se sprchovým koutem a plně vybavená kuchyně. K relaxaci slouží pohovka, extra nadýchané polštáře a nečekaný klid v centru města. Doplňkové vybavení nabízí dostatek pohodlí při delších pobytech nebo náročnějších cestách.

EASY STAY

Spěcháte? Nechcete nic řešit? Zvolte pokoj typu “Easy stay”. Jedná se o netradiční mezonetové studio. Samozřejmostí je vybavený kuchyňský kout a koupelna s ručníky. Základní hygienické potřeby poskytneme na vyžádání. Vše po ruce a v centru města. Vhodné pro všechny cestovatele, pro které je Brno jenom přestupnou stanicí, i pro ty, kteří ho plánují přezkoumat víc do hloubky a bez starostí s ubytováním.

COZY ROOMS

Kromě ubytování v soukromých studiích nabízíme i možnost rezervace samostatných pokojů. Vybrat si můžete jednolůžkový či dvoulůžkový pokoj se společnou koupelnou a toaletou. Součástí společných prostor je kuchyňský kout pro možnost vlastního stravování. Základní toaletní potřeby a internetové připojení jsou samozřejmostí. Skvělá volba pro jednoduché a pohodlné přenocování!

.

Komplex Václavská je umístěn v centru Starého Brna, 10 minut od brněnského výstaviště. Lze vybírat z několika typů studií a apatmánů, která díky vlastní koupelně a plně vybavenému kuchyňskému koutu nabízí maximální soukromí a komfort. Ve všech typech ubytování je dostupné bezdrátové internetové připojení zdarma. Apartmány a studia mají soukromý vchod ze dvora a celý objekt je střežen kamerovým systémem.

Apartmány a studia jsou v těsné blízkosti Mendlova náměstí, což je důležitý dopravní uzel – lze se odsud pohodlně dostat městskou dopravou do centra města za pár minut. Hlavní vlakové nádraží je vzdálené 1,3 km.

Pro hosty 7 NIGHTS Apartments je zajištěno zvýhodněné parkovací stání přímo u apartmánů. Před vlastním vjezdem do areálu JE NUTNÉ vyzvednout vjezdovou parkovací kartu na recepci 7 NIGHTS Apartments. Je požadována vratná záloha ve výši 20 EUR/ 500CZK/ 100PLZ v hotovosti. Cena parkovného s parkovací kartou je 10 EUR/den.

Skvělá volba pro ty, kteří hledají komfortní ubytování nabízející klid a soukromí, v blízkosti centra města.