08
Oct

Pokoje

CASTLE VIEW

Velký pokoj plný světla s výhledem na Špilberk. Dvoulůžkový pokoj je vybaven psacím stolem, skříní a křeslem nebo pohovkou pro relaxaci a odpočinek. Koupelna, dvě toalety a plně vybavená kuchyň s myčkou je sdílena s dalšími dvěma pokoji. V nabídce pro Vás máme i pokoj s teráskou a příjemným posezením. A ten výhled!.

COZY APARTMENT

Útulný třípokojový apartmán. Dva pokoje mají výhled na Novou radnici. Třetí stejně vybavený pokoj je do vnitro bloku. Pokoje jsou vybaveny šatní skříní a relax zónou pro chvíle odpočinku. Společné prostory v podobě koupelny, dvou oddělených toalet a prostorné kuchyně jsou Vám včetně vybavení, kdykoliv plně k dispozici a jsou sdílené třemi pokoji.

STUDIO

Dvoulůžkové studio s možností přistýlky o dispozičním členění 1+kk nabízí především soukromí a klid. Studio je umístěno v 6. patře bez výtahu. Je Vám zde k dispozici koupelna se sprchovým koutem a toaletou a také kuchyň s rychlovarnou konvicí i varnou deskou.

.

EASY DOUBLE

Dvoulůžkový pokoj s možností oddělených postelí nabízí klid a soukromí v centru města. Pokoj je vybaven psacím stolem nabízejicím příjemné pracovní prostředí a šatní skříní s velkorysým úložným prostorem. Kuchyňka s myčkou  a koupelna s toaletou jsou sdíleny s jedním pokojem.

Komfortní apartmány jsou situované v samém srdci města Brna. V některých útulných dvoulůžkových pokojích je pro větší pohodlí a relax umístěna mimo jiné pohovka či křeslo. Hostům je k dispozici plně vybavená kuchyně. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a WC, které jsou společné pro 2 či 3 pokoje. V nabídce máme i pokoj s teráskou a výhledem na Špilberk. Ve všech pokojích je dostupné bezdrátové internetové připojení zdarma.

Nově nabízíme i pokoje v  prostorných čtyřpokojových bytech. Na návštěvníky zde čekají útulně vybavené dvoulůžkové pokoje s výhledem na brněnskou radnici či ulici ústící na náměstí Svobody. Hostům jsou plně k dispozici společné prostory – koupelna se 2 sprchovými kouty a pračkou, 2 oddělené toalety a předsíň s chodbou. Plně vybavená kuchyně nabízí dostatek prostoru pro pohodlnou přípravu snídaně, večeře či odpoledního čaje.

Apartmány  jsou umístěny v budově na Dominikánském náměstí – u Nové radnice a barokního kostela sv. Michala. Náměstí Svobody je odsud pár kroků. V těsné blízkosti se nachází katedrála sv. Petra a Pavla i hrad Špilberk. Na nejbližší letiště v Brně–Tuřanech je to 8 km, kam se lze pohodlně dostat prostřednictvím městské hromadné dopravy.

Tento komplex je ideální volbou pro ty, kteří chtějí poznávat krásy Brna, atmosféru města či potřebují jen snadno a pohodlně přenocovat.