Stylové ubytování v moderních apartmánech a studiích

COMFORT STAY

Rezervací pokoje typu “Comfort stay” získáte útulný pokoj typu studio o dispozici 1+1. Pohodlí na vás čeká v prvním patře nově opraveného pavlačového domu.  Součástí je prostorná koupelna se sprchovým koutem a plně vybavená kuchyně. K relaxaci slouží pohovka, extra nadýchané polštáře a nečekaný klid v centru města. Doplňkové vybavení nabízí dostatek pohodlí při delších pobytech nebo náročnějších cestách.

EASY STAY

Spěcháte? Nechcete nic řešit? Zvolte pokoj typu “Easy stay”. Jedná se o netradiční mezonetové studio. Samozřejmostí je vybavený kuchyňský kout a koupelna s ručníky. Základní hygienické potřeby poskytneme na vyžádání. Vše po ruce a v centru města. Vhodné pro všechny cestovatele, pro které je Brno jenom přestupnou stanicí, i pro ty, kteří ho plánují přezkoumat víc do hloubky a bez starostí s ubytováním.

COZY ROOMS

Kromě ubytování v soukromých studiích nabízíme i možnost rezervace samostatných pokojů. Vybrat si můžete jednolůžkový či dvoulůžkový pokoj se společnou koupelnou a toaletou. Součástí společných prostor je kuchyňský kout pro možnost vlastního stravování. Základní toaletní potřeby a internetové připojení jsou samozřejmostí. Skvělá volba pro jednoduché a pohodlné přenocování!

.

Komplex Václavská je umístěn v centru Starého Brna, 10 minut od brněnského výstaviště. Lze vybírat z několika typů studií a apatmánů, která díky vlastní koupelně a plně vybavenému kuchyňskému koutu nabízí maximální soukromí a komfort. Ve všech typech ubytování je dostupné bezdrátové internetové připojení zdarma. Apartmány a studia mají soukromý vchod ze dvora a celý objekt je střežen kamerovým systémem.

Apartmány a studia jsou v těsné blízkosti Mendlova náměstí, což je důležitý dopravní uzel – lze se odsud pohodlně dostat městskou dopravou do centra města za pár minut. Hlavní vlakové nádraží je vzdálené 1,3 km.

Pro hosty 7 NIGHTS Apartments je zajištěno zvýhodněné parkovací stání přímo u apartmánů. Před vlastním vjezdem do areálu JE NUTNÉ vyzvednout vjezdovou parkovací kartu na recepci 7 NIGHTS Apartments. Je požadována vratná záloha ve výši 20 EUR/ 500CZK/ 100PLZ v hotovosti. Cena parkovného s parkovací kartou je 10 EUR/den.

Skvělá volba pro ty, kteří hledají komfortní ubytování nabízející klid a soukromí, v blízkosti centra města.

 

Check-in
14:00 - 20:00 hod

Hodnocení Booking.com

8,6

Check-out
do 11:00 hod

V_lokalita

Vynikající umístění

V_bezpecnost

Zvýšená bezpečnostní opatření

V_parko

Zvýhodněné placené parkování

V_rucnik

Ručníky a ložní prádlo

D_internet

Internet zdarma

V_recepce

Recepce v objektu

V_kuchyn

Plně vybavená kuchyně

V_nekur

Nekuřácké pokoje

Jak se k nám dostanete?

Z letiště

Z brněnského letiště se k nám dostanete pohodlně během necelé půlhodinky. Z terminálu letiště pravidelně jezdí autobusová linka číslo 76, kterou se necháte dovézt až na hlavní vlakové nádraží (šestá zastávka). Zde přestoupíte na tramvaj číslo 1 (směr Ečerova) nebo 2 (směr Modřice) a vystoupíte na třetí zastávce Václavská.

Pro cestování MHD si zakupte jízdenku na 60 minut za 25 Kč. Vyhledat spojení MHD můžete online na adrese jizdnirady.idnes.cz/brno/spojeni.

Jízdenky lze zakoupit v automatech na zastávce, u řidiče (kde jsou ovšem dražší), nebo přes sms:

20 minut: pošlete sms ve tvaru BRNO20 na číslo 90206, cena 20 Kč
75 minut: pošlete sms ve tvaru BRNO na číslo 90206, cena 29 Kč
24 hodin: pošlete sms ve tvaru BRNOD na číslo 90206, cena 99 Kč

Základní podmínkou pro nákup SMS jízdenky je aktivace služby Premium SMS u mobilního operátora majitele mobilního komunikačního zařízení. SMS jízdenku lze získat pouze se SIM kartou českých mobilních operátorů.

Z hlavního vlakového nádraží

Můžete použít tramvaj číslo 1 (směr Ečerova) nebo 2 (směr Modřice) a vystoupíte na zastávce Vácaavská (třetí zastávka). Pro jízdu tramvají budete potřebovat jízdenku na 15 minut za 20 Kč.

Vyhledat spojení MHD můžete online na adrese jizdnirady.idnes.cz/brno/spojeni.
Jízdenky lze zakoupit v automatech na zastávce, u řidiče (kde jsou ovšem dražší), nebo přes sms:

20 minut: pošlete sms ve tvaru BRNO20 na číslo 90206, cena 20 Kč
75 minut: pošlete sms ve tvaru BRNO na číslo 90206, cena 29 Kč
24 hodin: pošlete sms ve tvaru BRNOD na číslo 90206, cena 99 Kč

Základní podmínkou pro nákup SMS jízdenky je aktivace služby Premium SMS u mobilního operátora majitele mobilního komunikačního zařízení. SMS jízdenku lze získat pouze se SIM kartou českých mobilních operátorů.

Autem

Z dálnice D1 sjeďte exitem 190 na silnici E461 a po vyjetí z Pisáreckého tunelu se dejte vpravo na silnici č. 42 (směr Brno – centrum). Pokračujte stále rovně až ke světelné křižovatce, kde odbočte doleva. Hned na další světelné křižovatce odbočte ostře vpravo na ulici Křídlovická, jeďte rovně až ke kruhovému objezdu. Z toho vyjeďte třetím výjezdem a zahněte vlevo. Jeďte rovně a skoro na konci ulice před světelnou křižovatkou po pravé straně najdete vjezd do průjezdu Václavská 16, kterým se dostanete do našich apartmánů.
Pokud máte GPS navigaci zadejte adresu Václavská 18a, Brno.

Kontakty

Telefon: +420 608 979 047
E-mail: vaclavska@7nights.cz
Adresa: Václavská 930/18a, 603 00 Brno
Otevírací doba: Po-Ne 9:00 – 11:00, 14:00 – 17:00 (+ dle rezervací)